Austria, 5/10 krajcara, 1885
Zakończenie: 20-03-2025 21:51:20
Austria, 5/10 krajcara, 1885
211436
| Opis: | Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 5/10 krajcara, 1885, Wiedeń |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, bardzo ładne |
| Literatura: | Herinek 961, KM 2183 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 51