Polska, trojak, 1622
Zakończenie: 20-03-2025 21:11:00
Polska, trojak, 1622
409810
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1622, Kraków, REGN w legendzie rewersu |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Iger K.22.1.a |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 62