Niemcy, talar, 1858 A
Zakończenie: 19-12-2024 21:55:20
Niemcy, talar, 1858 A
407953
| Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm IV (1840–1861), talar, 1858 A, Berlin |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | czyszczony, niewielkie uszkodzenia obrzeża |
| Literatura: | AKS 78, Jaeger 84 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 94