Niemcy, 2 guldeny, 1849
Zakończenie: 19-12-2024 21:52:20
Niemcy, 2 guldeny, 1849
408107
| Opis: | Niemcy - Frankfurt – miasto, 2 guldeny, 1849, wybite z okazji 100. rocznicy urodzin Goethego |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | plamiasta patyna, czyszczone, rzadkie - nakład 8.500 sztuk |
| Literatura: | AKS 41, Davenport 646, Thun 137 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 113