Polska, Medal Niepodległości, 1930

Rozpoczęcie: 25-11-2024 18:00
Zakończenie: 05-12-2024 22:43:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
407105
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Niepodległości, 1930, Warszawa, Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, BOJOWNIKOM NIEPODELGŁOŚCI, na stronie odwrotnej RP, medal jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, produkcji zakładu Wiktora Gontarczyka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.3 mm, 17.48 g (bez wstążki)

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 9