Polska, Medal Niepodległości, 1930
Zakończenie: 05-12-2024 22:43:20
LicytujNumer: |
407105
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Niepodległości, 1930, Warszawa, Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, BOJOWNIKOM NIEPODELGŁOŚCI, na stronie odwrotnej RP, medal jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, produkcji zakładu Wiktora Gontarczyka |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 35.3 mm, 17.48 g (bez wstążki) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 9