Polska, Narodziny Karola Edwarda Stuarta, syna Marii Klementyny i Jakuba III, 1720
Zakończenie: 05-12-2024 22:42:20
LicytujNumer: |
406479
Opis: | Polska - Maria Klementyna Sobieska - wnuczka Jana III Sobieskiego, Narodziny Karola Edwarda Stuarta, syna Marii Klementyny i Jakuba III, 1720, Paryż, Aw: Dwa popiersia w prawo, IAC • III • ET CLEM • D • G • MAG • BRIT • REG •, Rw: Providentia, stojąca na wprost, trzymająca na ręcę dziecko z szarfą z Orderem Podwiązki, SPES - BRITANNIA, w odcinku CAR • WALL • PR • NATUS / DIE ULT • A • 1720, projektował i wykonał Norbert Roettiers |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 44.3 mm, 35.58 g, patyna |
Literatura: | Eimer 487, ZKW Medale 143 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 16