Pomorze, medal nagrodowy wystawy handlowo-przemysłowej w Szczecinie, 1865
Zakończenie: 05-12-2024 22:42:00
LicytujNumer: |
406480
Opis: | Pomorze - Wilhelm I (1860–1888), medal nagrodowy wystawy handlowo-przemysłowej w Szczecinie, 1865, Aw: Głowa w prawo, na przecięciu szyi sygnatura A. MARTENS…, niżej G. LOOS DIR., Rw: Wieniec, w którym PREIS / MEDAILLE / DER / ALLGEMEINEN / GEW. U. JNDUSTRIE / AUSSTELLUNG / IN / STETTIN / 1865., na dole nieczytelna sygnatura |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 47.7 mm, 50.20 g, wytrawiony |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 3