Rosja, odznaka absolwencka niemedycznych wydziałów uniwersytetów rosyjskich
Zakończenie: 05-12-2024 22:41:40
LicytujNumer: |
406487
Opis: | Rosja - Mikołaj II (1894–1917), odznaka absolwencka niemedycznych wydziałów uniwersytetów rosyjskich, Romb, w środku krzyż, na górnym ramieniu krzyża wieniec, nad którym dwugłowy orzeł, na stronie odwrotnej imiennik i punca srebra, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana, z puncą srebra |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, emalia, 21.5 x 42.2 mm, 6.85 g (bez nakrętki) |
Literatura: | Патрикеев/Бойнович 2.17 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 18