Persja (Iran), 10 rialów, AH 1323 (AD 1944)
Zakończenie: 05-12-2024 22:29:00
LicytujNumer: |
407246
Opis: | Persja (Iran) - Mohammed Reza Pahlavi (1942–1979), 10 rialów, AH 1323 (AD 1944) |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 15.93 g, patyna, niewielkie uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | KM 1146 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 8