Niemcy, 2 marki, 1906
Zakończenie: 05-12-2024 22:25:20
Niemcy, 2 marki, 1906
LicytujNumer: |
407173
Opis: | Niemcy - Badenia - Fryderyk I (1856–1907) - system markowy, 2 marki, 1906, Karlsruhe, wybite z okazji 50-lecia zaślubin księcia z Luizą Marią Elżbietą von Hohenzollern |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | bardzo ładne, miejscowa patyna |
Literatura: | AKS 159, Jaeger 34 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 2