Niemcy, żeton do gry, XIX w.
Zakończenie: 05-12-2024 22:24:00
Niemcy, żeton do gry, XIX w.
LicytujNumer: |
407212
Opis: | Niemcy, żeton do gry, XIX w., Aw: Królik na wózku w prawo, Rw: Wieniec |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz, 15.1 mm, 0.44 g |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 5