Niemcy, szeląg, 1747
Zakończenie: 05-12-2024 22:23:40
Niemcy, szeląg, 1747
LicytujNumer: |
407057
Opis: | Niemcy - Würzburg – biskupstwo - Anzelf Franciszek von Ingelheim (1746–1749), szeląg, 1747 |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Helmschrott 668 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 3