Niemcy, odbitka dukata (w srebrze ), 1748
Zakończenie: 05-12-2024 22:22:40
LicytujNumer: |
407097
Opis: | Niemcy - Schwäbisch Hall - Franciszek I Lotaryński (1745–1765), odbitka dukata (w srebrze ), 1748, Norymberga, wybite z okazji stulecia Pokoju Westfalskiego |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 1.71 g, zielonkawa patyna |
Literatura: | Binder 73, Raff 130 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 9