Niemcy, 1/2 batzena, 1520
Zakończenie: 05-12-2024 22:21:40
Niemcy, 1/2 batzena, 1520
LicytujNumer: |
407050
Opis: | Niemcy - Kempten – miasto, 1/2 batzena, 1520 |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Saurma 1500, Schulten 1591 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 5