Niemcy, 8 szylingów (1/2 marki), 1727 IHL
Zakończenie: 05-12-2024 22:20:20
LicytujNumer: |
407054
Opis: | Niemcy - Hamburg – miasto - Karol VI (1711–1740), 8 szylingów (1/2 marki), 1727 IHL, Hamburg |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Gaedechens 711 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 4