Niemcy, talar, 1778 HW
Zakończenie: 05-12-2024 22:18:40
Niemcy, talar, 1778 HW
LicytujNumer: |
407090
Opis: | Niemcy - Badenia – Durlach - Karol Fryderyk (1738–1811), talar, 1778 HW, Durlach |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, patyna |
Literatura: | Davenport 1935, Wielandt 717 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 8