Kanada, 1 dolar, 1964
Zakończenie: 05-12-2024 22:16:00
Kanada, 1 dolar, 1964
LicytujNumer: |
407183
Opis: | Kanada - Elżbieta II (1952–2022), 1 dolar, 1964, Ottawa, 100. rocznica konferencji w Charlottetown i Québecu |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 800, 23.15 g, mikroryski, zielonkawa patyna, piękny połysk menniczy |
Literatura: | KM 58 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 8