Kanada, 1 dolar, 1958
Zakończenie: 05-12-2024 22:15:40
Kanada, 1 dolar, 1958
LicytujNumer: |
407184
Opis: | Kanada - Elżbieta II (1952–2022), 1 dolar, 1958, Ottawa, 100. rocznica założenia Kolumbii Brytyjskiej |
Stan zachowania: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 800, 23.33 g, mikroryski, miejscowa, zielonkawa patyna |
Literatura: | KM 55 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 3