Indie, rupia (XIX-wieczne naśladownictwo?)
Zakończenie: 05-12-2024 22:13:40
LicytujNumer: |
407214
Opis: | Indie - Wielcy Mogołowie - Akbar (Dżalal ad-Din Muhammad Akbar) (1556–1605), rupia (XIX-wieczne naśladownictwo?) |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 20.2 x 19.7 mm, 10.78 g, patyna |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 3