Francja, 5 franków, 1848 K
Zakończenie: 05-12-2024 22:13:20
Francja, 5 franków, 1848 K
LicytujNumer: |
407062
Opis: | Francja - II Republika (1848–1852), 5 franków, 1848 K, Bordeaux |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 24.73 g, patyna, nieco rzadsza mennica w tym roczniku |
Literatura: | Gadoury 683, KM 756 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 6