Francja, 5 franków, 1848 K

Rozpoczęcie: 25-11-2024 18:00
Zakończenie: 05-12-2024 22:13:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Francja, 5 franków, 1848 K

Francja, 5 franków, 1848 K

Licytuj
407062
Opis: Francja - II Republika (1848–1852), 5 franków, 1848 K, Bordeaux
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.73 g, patyna, nieco rzadsza mennica w tym roczniku
Literatura: Gadoury 683, KM 756

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 6