Egipt, 25 piastrów, 1973
Zakończenie: 05-12-2024 22:13:00
Egipt, 25 piastrów, 1973
LicytujNumer: |
407170
Opis: | Egipt - Republika Arabska (od 1971), 25 piastrów, 1973, Kair, 75-lecie Narodowego Banku Egiptu |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 720, 5.95 g, miejscowa patyna, piękne, nakład 100.000 sztuk |
Literatura: | KM 438 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 6