Czechosłowacja, 100 koron, 1991

Rozpoczęcie: 25-11-2024 18:00
Zakończenie: 05-12-2024 22:12:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
406469
Opis: Czechosłowacja - Czeska i Słowacka Republika Federacyjna (1991–1993), 100 koron, 1991, Kremnica, 200. rocznica śmierci Wolfganga Amadeusza Mozarta
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 700, ok. 13 g, stemple lustrzane, nakład 5.000 sztuk, mikroryski, patyna
Literatura: KM 154

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 3