Czechosłowacja, 100 koron, 1991
Zakończenie: 05-12-2024 22:12:00
LicytujNumer: |
406469
Opis: | Czechosłowacja - Czeska i Słowacka Republika Federacyjna (1991–1993), 100 koron, 1991, Kremnica, 200. rocznica śmierci Wolfganga Amadeusza Mozarta |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 700, ok. 13 g, stemple lustrzane, nakład 5.000 sztuk, mikroryski, patyna |
Literatura: | KM 154 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 3