Austria, talar, 1780 S.F.
Zakończenie: 05-12-2024 22:11:20
Austria, talar, 1780 S.F.
LicytujNumer: |
407181
Opis: | Austria - Maria Teresa (1740–1780), talar, 1780 S.F., Wiedeń, późniejsza emisja, po 1986 roku |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.04 g, miejscowa patyna, piękny egzemplarz |
Literatura: | Davenport 1151, Herinek 514, Hafner H62 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 7