Polska, 2 złote, 1831 KG
Zakończenie: 05-12-2024 21:30:40
Polska, 2 złote, 1831 KG
LicytujNumer: |
407168
Opis: | Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 2 złote, 1831 KG, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią bez pochwy na miecz |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | moneta z dolutowanym uszkiem, ciemna patyna |
Literatura: | Bitkin 4, Plage 273 var |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 18