Polska, szeląg, bez daty
Zakończenie: 05-12-2024 21:18:00
Polska, szeląg, bez daty
LicytujNumer: |
407066
Opis: | Polska - Michał Korybut Wiśniowiecki (1669–1673) - miasto Toruń, szeląg, bez daty, Toruń, gwiazda przed legendą na rewersie oraz gwiazdy po bokach herbu Torunia |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | CNCT 1757, Kop. 8369 (R3), Tyszkiewicz 1 mk |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 20