Polska, ort, 1663 AT
Zakończenie: 05-12-2024 21:14:40
Polska, ort, 1663 AT
LicytujNumer: |
406884
Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, ort, 1663 AT, Bydgoszcz, na rewersie herb Ślepowron i MONE NOV ARG...w legendzie, w legendzie na awersie S M D L R P |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna |
Literatura: | Kop. 1770, Shatalin B63-I-4, Tyszkiewicz 1.50 mk |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 11