Polska, puło ruskie
Zakończenie: 05-12-2024 20:42:40
Polska, puło ruskie
LicytujNumer: |
406931
Opis: | Polska - Kazimierz III Wielki (1333–1370), puło ruskie, Aw: Ukoronowana litera K, kropka poniżej; Rw: Korona, wokoło rozetki |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź, 16.6 mm, 1.15 g, zielonkawa patyna |
Literatura: | Крижанівський 2в, Kop. 3034a (R6) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 13