Polska, półgrosz (kwartnik duży)
Zakończenie: 05-12-2024 20:42:00
LicytujNumer: |
406930
Opis: | Polska - Kazimierz III Wielki (1333–1370), półgrosz (kwartnik duży), Kraków, Aw: Król na wprost, siedzący na tronie, wariant z długim berłem, słabo czytelna legenda, Rw: Orzeł, + REGIS ↑ POLONIE K |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 20.5 mm, 1.00 g, patyna |
Literatura: | BRP Kazimierz Wielki 16, Frynas P.12.2, Kop. 342 (R4) |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 55