Węgry, brakteat, I poł. XIII w.
Zakończenie: 05-12-2024 20:40:00
LicytujNumer: |
406427
Opis: | Węgry - Bela IV Wielki (1235–1270), brakteat, I poł. XIII w., Długowłosa głowa w lewo, perełki na wale |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 15.6 mm, 0.17 g |
Literatura: | Frynas H.18.51, Huszár 192, Lengyel 18/21 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 7