Wielkie Księstwo Moskiewskie, dienga, 1462–1505
Zakończenie: 05-12-2024 20:38:40
LicytujNumer: |
406896
Opis: | Wielkie Księstwo Moskiewskie - Iwan III Srogi (1462–1505), dienga, 1462–1505, Nowogród, Aw: Napis poziomy, Rw: Jeździec w prawo, pod nim litera Ю |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.5 mm, 0.63 g, patyna |
Literatura: | Huletski/Pietrunin 8122 L |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 8