Ruś, dienga, po roku 1420
Zakończenie: 05-12-2024 20:36:40
Ruś, dienga, po roku 1420
LicytujNumer: |
406898
Opis: | Ruś - Nowogród, dienga, po roku 1420, Nowogród, Aw: Legenda, Rw: Książę siedzący na tronie przyjmujący hołd od poddanego |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 15.9 mm, 0.76 g, patyna |
Literatura: | Huletski/Pietrunin 8100–8102 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 8