Cesarstwo Rzymskie, denar, (196–211)
Zakończenie: 05-12-2024 20:19:40
LicytujNumer: |
407234
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Julia Domna (żona Septymiusza Sewera) (193–217), denar, (196–211), Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, IVLIA AVGVSTA, Rw: Stojąca w lewo Juno, trzymająca paterę i berło, u jej stóp paw, IVNO |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.8 mm, 2.88 g, patyna |
Literatura: | RIC 559 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 7