Cesarstwo Rzymskie, denar, (124)
Zakończenie: 05-12-2024 20:18:40
LicytujNumer: |
406927
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Hadrian (117–138), denar, (124), Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAESAR TRAIAN HADRIANVS AVG, Rw: Aterenitas stojąca na wprost, trzymającaglowy Sola i Luny, P M TR P COS III |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.5 mm, 2.80 g, patyna, pęknięty krążek, rzadszy typ monety |
Literatura: | RIC 81, C. 1114 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 7