Cesarstwo Rzymskie, denar, (134–138)
Zakończenie: 05-12-2024 20:18:20
LicytujNumer: |
406926
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Hadrian (117–138), denar, (134–138), Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, HADRIANVS AVG COS III P P, Rw: Aequitas stojąca na wprost, trzymająca wagę i berło, AEQVITAS AVG |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.2 mm, 2.62 g, patyna |
Literatura: | RIC 228, C. 122 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 7