Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w. pne
Zakończenie: 05-12-2024 20:15:20
LicytujNumer: |
407230
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Pont - Amisos - Mitradates VI Eupator 120–63 pne, brąz, I w. pne, Aw: Głowa Zeusa w prawo, Rw: Orzeł stojący w lewo z głową zwróconą w prawo, stojący na wiązce piorunów, z lewej monogram, poniżej ΑΜΙΣΟΥ |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 19.9 mm, 8.46 g, ładny |
Literatura: | SNG von Aulock 56 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 29