wydawnictwa zagraniczne, Banks Florence Aiken – Coins of Bible Days, New York 1955

Rozpoczęcie: 25-11-2024 18:00
Zakończenie: 05-12-2024 20:05:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
407318
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Banks Florence Aiken – Coins of Bible Days, New York 1955
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 178 stron formatu B5, twarda oprawa z obwolutą, nieświeży zapach. Książka o monetach biblijnych zarówno Starego jak i Nowego Testamentu, zawierająca m. in. materiały o monetach greckich i rzymskich będących w obiegu w czasach biblijnych. Przedstawiono również okres przed panowaniem rzymskim w ówczesnej Palestynie jak i okres dominacji Rzymu, monety z czasów Jezusa i jego apostołów oraz początków chrześcijaństwa. Każdy z rozdziałów ilustrowany jest monetami odnoszącymi się do tego teksu.

Cena aktualna: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 2