wydawnictwa zagraniczne, Banks Florence Aiken – Coins of Bible Days, New York 1955
Zakończenie: 05-12-2024 20:05:40
LicytujNumer: |
407318
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Banks Florence Aiken – Coins of Bible Days, New York 1955 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 178 stron formatu B5, twarda oprawa z obwolutą, nieświeży zapach. Książka o monetach biblijnych zarówno Starego jak i Nowego Testamentu, zawierająca m. in. materiały o monetach greckich i rzymskich będących w obiegu w czasach biblijnych. Przedstawiono również okres przed panowaniem rzymskim w ówczesnej Palestynie jak i okres dominacji Rzymu, monety z czasów Jezusa i jego apostołów oraz początków chrześcijaństwa. Każdy z rozdziałów ilustrowany jest monetami odnoszącymi się do tego teksu. |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 2