wydawnictwa zagraniczne, Seaby H. A., Kozolubski J. – Greek Coins and their Values, London 1959, br..
Zakończenie: 05-12-2024 20:03:20
LicytujNumer: |
405236
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Seaby H. A., Kozolubski J. – Greek Coins and their Values, London 1959, brak ISBN |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 157 stron formatu B5, twarda oprawa z obwolutą, ilustrowany katalog monet greckich, przy każdej pozycji wycena, bardzo ładnie zachowany |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 8