Polska, plakieta jednostronna z Tadeuszem Kościuszką
Zakończenie: 28-11-2024 22:47:20
LicytujNumer: |
406802
Opis: | Polska - XX w., plakieta jednostronna z Tadeuszem Kościuszką, Popiersie lekko w lewo, po lewej TADEUSZ / KOŚCIUSZKO |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | cynk, 85.9 mm, 63.79 g, patyna, uderzenia w polu |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 7