Polska, medal pamiątkowy, 1900
Zakończenie: 28-11-2024 22:47:00
LicytujNumer: |
406190
Opis: | Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal pamiątkowy, 1900, Aw: Głowa Chrystusa w koronie cierniowej, Rw: PAMIĄTKA / 1900 jubileuszu śmieci / Chrystusa Pana |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | cyna, 66.5 mm, 69.29 g, w górnej części wywiercony otwór, patyna |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 21