Polska, ryngraf, 1931–1963
Zakończenie: 28-11-2024 22:45:20
Polska, ryngraf, 1931–1963
LicytujNumer: |
406778
Opis: | Polska, ryngraf, 1931–1963, Tarcza, na której Matka Boża Ostrobramska, na stronie odwrotnej punca srebra i sygnatura V |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.3 x 34.8 mm, 5.75 g |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 8