Polska, Odznaka Wzorowego Kierowcy wz. 1952, 1958–1964
Zakończenie: 28-11-2024 22:43:40
LicytujNumer: |
406195
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Wzorowego Kierowcy wz. 1952, 1958–1964, Warszawa, Tarcza na której znak wojsk samochodowych, wyżej WZOROWY / KIEROWCA, niżej 2 w prostokącie, na dole połowa koła zębatego, z którego wyrastają dwa kłosy zboża, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz srebrzony, emalia, 28.3 x 40.6 mm, 16.35 g (bez nakrętki) |
Literatura: | Wełna odznaki 151 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 12