Polska, wisiorek dwustronny w kształcie kartusza (fragment dewizki), koniec XIX w.
Zakończenie: 28-11-2024 22:42:40
LicytujNumer: |
406783
Opis: | Polska, wisiorek dwustronny w kształcie kartusza (fragment dewizki), koniec XIX w., Orzeł z koroną, na stronie odwrotnej Tarcza herbowa Rzeczpospolitej Trojga Narodów, całość w kwadratowej ramce, na mocowaniu nabita punca |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 21.2 x 25.4 mm, 2.20 g, ślady po zdjęciu obudowy |
Literatura: | Bigoszewska s. 116 - podobny, Postuła s. 105 - podobny |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 8