Polska, krzyżyk patriotyczny
Zakończenie: 28-11-2024 22:42:20
Polska, krzyżyk patriotyczny
LicytujNumer: |
406782
Opis: | Polska, krzyżyk patriotyczny, Krzyżyk, na który nałożony orzeł, na oczku do zawieszenia nabita nieczytelna punca |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.5 x 31.0 mm, 1.94 g |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 11