Polska, medalik religijny
Zakończenie: 28-11-2024 22:42:00
Polska, medalik religijny
LicytujNumer: |
406781
Opis: | Polska, medalik religijny, Widok klasztoru w Starym Sączu, niżej dwie ręce i krzyż, PAMIĄTKA ZE - STAREGO SĄCZA, na stronie odwrotnej ołtarz, BŁ: KUNEGUNDO PATRONKO POLSKI, M. S. Z. N. |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 28.5 x 41.7 mm, 12.55 g, patyna |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 12