Watykan (Państwo Kościelne), scudo, 1834 (4 rok pontyfikatu)
Zakończenie: 28-11-2024 22:39:20
LicytujNumer: |
406580
Opis: | Watykan (Państwo Kościelne) - Grzegorz XVI (1831–1846), scudo, 1834 (4 rok pontyfikatu), Rzym, LVMEN AD REVELATIONEM GENTIVM |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 26.32 g, patyna |
Literatura: | Berman 3274, Muntoni 6 |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 12