Niemcy, talar (Vereinstaler), 1870 A
Zakończenie: 28-11-2024 22:24:20
LicytujNumer: |
406570
Opis: | Niemcy - Meklenburgia-Strelitz - Fryderyk Wilhelm (1860–1904), talar (Vereinstaler), 1870 A, Berlin |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | patyna , w opakowaniu firmy NGC nr 6898717-012 z oceną MS62 |
Literatura: | AKS 71, Davenport 732, Thun 217 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 18