Finlandia, 10 penniä, 1899
Zakończenie: 28-11-2024 22:16:20
Finlandia, 10 penniä, 1899
LicytujNumer: |
406505
Opis: | Finlandia - okupacja rosyjska - Mikołaj II (1894–1917), 10 penniä, 1899, Helsinki |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | minimialnie przetarte, patyna |
Literatura: | Bitkin 427 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 7