Śląsk, 3 talary - klipa jednostronna, 1621
Zakończenie: 28-11-2024 22:14:20
LicytujNumer: |
406807
Opis: | Śląsk - Stany Śląskie - Ferdynand II (1619–1637), 3 talary - klipa jednostronna, 1621, Oława, Śląski Orzeł rozdziela datę, pod ogonem litery HR (mincmistrz Hans Riedel), u góry i u dołu punce: wardajna mennicy Wrocławskiej Matthesa Jachmanna oraz złotnika Zachariasa Petzolda, legenda MONETA ARGENTEA SILESIÆ III TALERO |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 26.5 x 25.9 mm, 11.90 g |
Literatura: | F.u.S. 83, Kop. 7018 (R3) |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 22