Śląsk, 3 talary - klipa jednostronna, 1621

Rozpoczęcie: 18-11-2024 18:00
Zakończenie: 28-11-2024 22:14:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
406807
Opis: Śląsk - Stany Śląskie - Ferdynand II (1619–1637), 3 talary - klipa jednostronna, 1621, Oława, Śląski Orzeł rozdziela datę, pod ogonem litery HR (mincmistrz Hans Riedel), u góry i u dołu punce: wardajna mennicy Wrocławskiej Matthesa Jachmanna oraz złotnika Zachariasa Petzolda, legenda MONETA ARGENTEA SILESIÆ III TALERO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.5 x 25.9 mm, 11.90 g
Literatura: F.u.S. 83, Kop. 7018 (R3)

Cena aktualna: 480 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 22