Polska, 1 gulden, 1923
Zakończenie: 28-11-2024 21:41:20
Polska, 1 gulden, 1923
LicytujNumer: |
406274
Opis: | Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1 gulden, 1923, Utrecht, Koga |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | zarysowania i uszkodzenia powierzchni monety |
Literatura: | AKS 14, Jaeger D.7, CNG 516, Parchimowicz 61.a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 7