Polska, 2/3 talara (gulden), 1704 ILH
Zakończenie: 28-11-2024 21:33:40
LicytujNumer: |
406663
Opis: | Polska - August II Mocny (1697–1733) - monety sasko-polskie, 2/3 talara (gulden), 1704 ILH, Drezno, IL - H (inicjały Jana Lorenza Hollanda – mincerza mennicy drezdeńskiej w latach 1698–1716) pod tarczam |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | nierównomierna patyna |
Literatura: | Davenport 819, Kahnt 119 |
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 50